Чорногорія, що називала себе вільною від коронавірусу, оголосила про епідемію

Середа, 22 липня 2020, 07:55

Національна координаційна рада з інфекційних захворювань при уряді Чорногорії повторно оголосила епідемію COVID-19 на всій території країни через зростання захворюваності.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RTCG.

Від середи вводиться кілька нових тимчасових заходів, мета яких - подальше запобігання поширенню коронавірусу, в той же час полегшуються заходи в деяких муніципалітетах, де епідеміологічний ризик був знижений.

Носіння захисних масок на відкритому повітрі і в приміщенні стає обов'язковим на всій території Чорногорії, включаючи дітей старше 7 років, за винятком пляжів і національних парків, за умови дотримання фізичної дистанції і інших заходів безпеки.

Зібрання людей на всій території держави обмежуються максимум 40 особами у відкритих громадських місцях і 20 особами в закритих, із зобов'язанням дотримуватися дистанції не менше двох метрів.

У зв'язку з надзвичайно високим епідеміологічним ризиком, створюваним певними групами населення, дію заходів, прийнятих 30 червня, було продовжено до 6 серпня. Йдеться про заборону дискотек / барів і нічних клубів / барів, а також заборону на організацію весіль, випускних, днів народження та інших приватних урочистостей.

Дію заходів, прийнятих 7 липня, було продовжено до 30 липня, що означає заборону на проведення розважальних і музичних програм в закладах громадського харчування (ресторанах, кафе, їдалень, готельних ресторанах і аналогічних закладах громадського харчування), в тому числі в пляжних барах (концерти, живі виступи музикантів і груп, живі виступи ді-джеїв та ін.).

Національна координаційна рада з інфекційних захворювань при уряді Чорногорії раніше ввела заборону на проведення всіх політичних і релігійних зборів у зв'язку із зростанням захворюваності COVID-19. Нові хворі були виявлені в червні, всупереч тому, що в другій половині травня влада Чорногорії оголосила перемогу над епідемією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"