Австрія купить вертольотів для армії на 300 млн євро: найбільший контракт за 20 років

Понеділок, 21 вересня 2020, 15:38

Міністр оборони Австрії Клаудіа Таннер оголосила рішення про купівлю 18 нових вертольотів типу AW169M у італійського виробника Leonardo.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Kronen Zeitung.

Вартість контракту складає близько 300 мільйонів євро і це найбільше придбання австрійської армії з часів покупки вертольотів Eurofighters близько 20 років тому.

Близько двох третин цієї суми припадає на купівлю вертольотів, решта - на технології, логістику, навчання нових пілотів і нову інфраструктуру. Дванадцять вертольотів будуть використовуватися для різних задач, а шість - для навчання нових пілотів.

Нові вертольоти повинні замінити Alouette III, які з технічних причин будуть виведені з експлуатації з середини 2022 року.

Армійські вертольоти також використовуються для операцій з ліквідації наслідків стихійних лих, а також для гасіння лісових пожеж та пошукових операцій після сходу лавин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.