Коронавірус: Фінляндія повертає заборону на туристичні поїздки з 6 країн Європи

П'ятниця, 25 вересня 2020, 15:48

Фінляндія знову тимчасово забороняє туристичні поїздки з низки країн у зв’язку з погіршенням в них ситуації з коронавірусом.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на News Now Finland

Нові обмеження набирають чинності з понеділка, 28 вересня.

Згідно з урядовим рішенням, тимчасово забороняються туристичні поїздки з Естонії, Швеції, Норвегії, Ісландії, Німеччини, Словаччини, Грузії, а також Канади й Тунісу. Приїхати звідти можливо буде лише з робочих чи інших вагомих причин, які можливо підтвердити. Також дозволяється проїзд транзитом. 

Обмеження й рекомендація про самоізоляцію або тест не торкнуться людей, які живуть у прикордонні сусідніх Швеції та Норвегії, а також естонців, які їздять у Фінляндію на роботу.   

Нещодавно Фінляндія встановила менш суворий поріг для внесення країн до "червоного списку", піднявши його до 25 випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів.

У самій Фінляндії за останню добу зареєстрували 105 нових заражень коронавірусом, протягом останнього тижня щоденний приріст випадків поступово зростає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контрнаступ Саакашвілі: чи зможе ув'язнений експрезидент перемогти грузинську владу

Таких масштабних опозиційних мітингів Грузія не бачила вже багато років. Грузинська опозиція має шанс на реванш та звільнення експрезидента Саакашвілі.

Арешт у прямому ефірі: куди заведе Молдову нове протистояння

Після тривалого затишшя до Кишинева знову повернулися гучні протести. Арешт генпрокурора дав можливість проросійській опозиції піти у контрнаступ.

Не тільки "відкрите небо": 12 важливих домовленостей саміту Україна-ЄС

Можна говорити про зміну ставлення до Угоди про асоціацію з боку ЄС. Щодо оновлення УА є кілька новин, і всі вони позитивні...