В Англії за відмову від самоізоляції штрафуватимуть на суму до 10 тис. фунтів

Понеділок, 28 вересня 2020, 10:52

З понеділка відмова від самоізоляції в Англії стала незаконною, за це порушення загрожують штрафи у розмірі до 10 тисяч фунтів стерлінгів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Той, хто має позитивний результат тесту на COVID-19, або той, хто контактував з хворим, тепер зобов’язаний перебувати в карантині.

Подібні заходи були запроваджені тому, що дослідження, проведене на замовлення уряду, показало, що тільки 18% людей, у яких були симптоми хвороби, вирушили в ізоляцію.

Відмова від виконання офіційного розпорядження щодо самоізоляції карається штрафом. Сума штрафу стартує від тисячі фунтів і сягає 10 тисяч фунтів, якщо йдеться про повторні чи серйозні  порушення.

Співробітники поліції можуть перевірити, чи дотримуються люди правил в гарячих точках поширення вірусу і серед груп високого ризику, ґрунтуючись на даних "місцевої розвідки".

Люди з низькими доходами, які не можуть працювати і втрачають дохід при самоізоляції, зможуть отримати виплату в розмірі 500 фунтів стерлінгів.

Майже чотири мільйони людей, які отримують допомогу в Англії, матимуть право на ці гроші, і вони будуть повернуті заднім числом, як тільки схема буде належним чином налагоджена на місцях, повідомило міністерство охорони здоров'я Британії

Міністр внутрішніх справ Британії Пріті Пател додала, що нові штрафи є "явною ознакою того, що ми не дозволимо тим, хто порушує правила, звернути назад насилу завойований прогрес, досягнутий законослухняною більшістю".

А міністр охорони здоров'я Метт Хенкок заявив, що уряд "без коливань" введе подальші заходи, якщо число випадків захворювання буде продовжувати зростати..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.