Нідерланди повертають частину коронавірусних обмежень

Понеділок, 28 вересня 2020, 18:46

Уряд Нідерландів у понеділок оголосить про введення низки обмежувальних заходів у зв'язку зі зростанням числа нових випадків коронавірусу за останній місяць.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NOS.

Уряд ще обговорює останні деталі, і прем'єр-міністр Марк Рютте оголосить подробиці на пресконференції, але ЗМІ вже дізналися приблизний список обмежень.

Точно відомо про двох рішення: ресторани по всій країні повинні закриватися о 22:00, і їм не дозволяється пускати нікого протягом останньої години. А на спортивних заходах більше не буде публіки - ні на професійних, ні на аматорських.

Також, ймовірно, умови віддаленої роботи стануть суворішими. Роботодавці будуть нести відповідальність за порушення, і їм навіть може загрожувати тимчасове закриття компанії.

Будуть дозволені тільки необхідні поїздки в Амстердам, Роттердам і Гаагу і назад. Для контактних професій вводиться обов'язкова реєстрація, щоб спростити відстеження джерела інфекції і контактів.

Зайти в супермаркет можна буде тільки з візком, яку попередньо продезінфікували. Також знову будуть враховуватися розміри груп, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, а також обговорюється кількість людей, яких можна запросити додому.

Обмежувальні заходи набудуть чинності у вівторок о 18:00. Через три тижні уряд оцінить їх ефект і прийме подальші рішення.

Нагадаємо, 27 вересня кількість нових випадків зараження коронавірусом у Нідерландах досягла рекордного рівня в 2999 випадків.

В середньому за останні сім днів було зареєстровано 2552 позитивних тестів на день в порівнянні з 1667 тижнем раніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.