Винищувачі Канади приєдналися до місії повітряної поліції НАТО у Румунії

П'ятниця, 4 вересня 2020, 12:46

Винищувачі Королівських військово-повітряних сил Канади розпочинають участь у місію повітряної поліції НАТО в Румунії.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на пресслужбу Альянсу.

"Повітряна оперативна група канадських збройних сил розпочне свою місію повітряної поліції в Румунії в суботу, 5 вересня, після отримання сертифікату готовності від НАТО на церемонії, що відбулася на румунській базі ВПС імені Михайла Когелнічану 3 вересня", - йдеться у заяві.

В Об'єднаному командуванні повітряними силами НАТО уточнили, що загін Королівських ВПС Канади складається приблизно зі 135 осіб особового складу та шести винищувачів CF-188 Hornet.

Вони працюватимуть разом із літаками румунських ВПС до грудня 2020 року. Окрім польотних місій повітряної поліції НАТО, вони також проходитимуть комбіновану підготовку з іншими союзниками на узбережжі Чорного моря.

"Розгортання також надасть ВПС Альянсу можливість покращити взаємодію та розширити можливості, одночасно демонструючи рішучість НАТО захищати свої інтереси в Чорноморському регіоні. Постійна підтримка Канади в їх розгортанні в Європі підкреслює трансатлантичний зв'язок між членами Альянсу", - зазначили в командуванні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.