У Греції в найбільшому таборі мігрантів виявили нові випадки коронавірусу

Вівторок, 8 вересня 2020, 10:26

Щонайменше 15 мігрантів у переповненому таборі Морія на Лесбосі отримали позитивний результат на коронавірус після першого випадку захворювання в таборі минулого тижня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Kathimerini.

Влада має намір провести близько 2000 тестів серед мешканців табору, щоб гарантувати, що всі інфіковані люди будуть госпіталізовані або поміщені в карантин.

Результати цих тестів очікуються найближчими днями.

Минулого тижня установа була закрита після того, коронавірус виявили у 40-річного сомалійського біженця.

У таборі проживає близько 13 000 людей, гуманітарні групи часто критикують погані умови для мігрантів. З 1 березня всі мігранти, які добираються до Лесбосу, перебувають на карантині поза таборами острова.

Останніми тижнями спостерігається сплеск випадків, що змусило владу Греції поступово вводити обмеження, щоб стримати поширення вірусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.