На Канарські острови за два дні прибули понад 1000 мігрантів

Неділя, 11 жовтня 2020, 14:21

Червоний Хрест повідомив в суботу, що на Канарські острови Іспанії прибуло найбільша кількість мігрантів з 2006 року за останні 48 годин.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

З четверга по суботу 1015 осіб висадилися на 485 човнах на семи іспанських островах, повідомив представник Червоного Хреста. Вони перетнули Атлантичний океан на невеликих рибальських човнах і були зустрінуті морськими рятувальними судами недалеко від островів.

Більшість мігрантів прибули з Північної Африки або країн Африки на південь від Сахари. Червоний Хрест повідомив, що вони прибули в доброму здоров'ї, хоча у деяких спостерігалися симптоми переохолодження.

За словами чиновника, всі вони пройшли тестування на новий коронавірус. Місцеві політики закликали іспанський уряд надати їм більше ресурсів.

За словами аналітиків і правозахисних організацій, Марокко посилив заходи безпеки на своєму середземноморському узбережжі, і торговці людьми і мігранти були змушені ризикувати небезпечним переходом на Канарські острови, які розташовані приблизно в 60 милях (97 км) на захід від Атлантичного узбережжя.

В останні роки в Іспанії спостерігався сплеск морської міграції, але за період з січня по вересень потік прибулих скоротився майже на 5,8%. Однак, згідно з даними Міністерства внутрішніх справ, кількість прибулих на Канарські острови збільшилася на 523,7%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.