Телеграм-канал NEXTA і його логотип визнані в Білорусі екстремістськими 

Вівторок, 20 жовтня 2020, 14:57

Інформаційний Telegram-канал NEXTA-Live і логотип NEXTA визнані у Білорусі екстремістськими матеріалами.

Цю інформацію виданню TUT.by підтвердили у Верховному суді, повідомляє "Європейська правда".

На сайті Верховного суду сказано, що 20 жовтня 2020 року рішенням суду Центрального району Мінська інформаційний канал у Telegram NEXTA-Live і логотип NEXTA визнані екстремістськими матеріалами, що містять інформаційну продукцію з ознаками екстремістської діяльності. Зокрема, йдеться про організацію і публічні заклики до здійснення масових заворушень.

Читайте також
71-й день протестів у Білорусі: знову тисячі людей і затримання

Тепер міністерство інформації Білорусі має включити канал NEXTA-Live і логотип NEXTA в республіканський список екстремістських матеріалів, вжити заходів щодо обмеження доступу до інформаційних ресурсів, що містять аналогічні найменування, і їх поширення в білоруському сегменті.

Рішення суду підлягає негайному виконанню.

Цивільна справа була розглянута судом за заявою Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією МВС Білорусі про визнання інформаційної продукції екстремістськими матеріалами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.