Віцепрезидент Єврокомісії заразився коронавірусом

Вівторок, 27 жовтня 2020, 11:43

Віцепрезидент Єврокомісії Маргаритіс Схінас отримав позитивний результат на коронавірус і пішов на самоізоляцію.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він написав у Twitter.

"Я щойно дізнався, що мій регулярний планований тест на COVID19 перед засіданням Колегії комісарів повернувся позитивним. Зараз я самоізолююсь, як вимагається. Бережіть себе", написав Схінас.

Схінас у Єврокомісії відповідає за "пропаганду європейського способу життя" (міграція, безпека, соціальні права, охорона здоров'я, освіта, культура, молодь, церкви).

Раніше на самоізоляції перебував віцепрезидент Європейської комісії Домбровскіс після контакту з людиною, яка здала позитивний тест на коронавірус.

Нагадаємо, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн залишила саміт ЄС 15 жовтня, для того, щоб піти на самоізоляцію через виявлення коронавірусу у співробітника її офісу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"