Кількість біженців у Німеччині скоротилася вперше за дев'ять років

Понеділок, 5 жовтня 2020, 11:42

Кількість біженців і мігрантів, які проживають у Німеччині з гарантованим строковим дозволом на перебування, скоротилося вперше за дев'ять років.

Про це свідчать дані Міністерства внутрішніх справ, надані на запит фракції Лівої партії в Бундестазі, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

Загальне число осіб цієї категорії становить 1,31 мільйона, що приблизно на 50 тисяч менше, ніж в минулі пів року.

При цьому в країні налічується 450 тисяч шукачів притулку та осіб з відстрочкою виконання припису покинути межі Німеччини. Це - на 15 тисяч менше, ніж в минулі шість місяців.

У МВС уточнили, що нинішнє зниження показників пов'язане з відкликанням або закінченням терміну дії так званого охоронного статусу, яким користувалася зазначена група біженців. При цьому "значна їхня частина" більше не проживає в Німеччині.

Раніше, стало відомо, що канцлерка Ангела Меркель та міністр внутрішніх справ країни Горст Зеєгофер домовилися прийняти в Німеччині ще 1500 людей з таборів для біженців на грецьких островах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.