У Дуди є шанс на прорив у відносинах з Україною – експрезидент Польщі

Четвер, 8 жовтня 2020, 15:59

Експрезидент Польщі Александр Квасневський вважає, що у чинного польського президента Анджея Дуди є шанс увійти в історію як лідер, що досяг історичного примирення з Україною.

Про це він сказав в інтерв’ю "Європейській правді".

На думку Квасневського, в результаті переобрання Дуда отримав сильну позицію, щоб зробити якийсь важливий жест.

При цьому, зазначив експрезидент, саме те, що для Дуди це другий термін, він може не перейматися через конфлікт з керівною партією "Право і справедливість", а замислитися, що лишиться після десяти років його президентства.

"Якщо ти хочеш залишитися в історії, то неможливо йти тільки зі своєю партією. Існують моменти, коли потрібно йти навіть проти неї", - заявив Квасневський.

"Можливо, одним із ключових досягнень президентства Анджея Дуди стане крок вперед у польсько-українському історичному діалозі і польсько-українському примиренні. Я навмисно використовую розмову з вами, щоб підказати йому таку можливість", - додав він.

Варто зазначити, що на 11 жовтня запланована зустріч президентів України і Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.