На Канарських островах поліція вивезла з порту сотні мігрантів, тисячі лишаються

Середа, 18 листопада 2020, 14:50

Сотні мігрантів були вивезені поліцією з переповненого причалу на іспанських Канарських островах після різкого зростання числа людей, що прибувають туди з Африки.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

Група з 225 осіб була виселена з Порту Аргуїнегін на острові Гран-Канарія у вівторок, але тисячі все ще залишаються.

Виселення мігрантів відбулося за розпорядженням іспанського уряду, що спричинило критику місцевої влади.

Умови перебування мігрантів в порту називають нелюдськими.

"[Мігранти] залишилися без їжі, пиття або [місця] призначення, куди вони могли б відправитися", - сказав один місцевий чиновник.

Незабаром після їх висилки влада острова організувала автобуси, які доставили мігрантів в пункт прийому в головному місті острова Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія.

Виселення виявило явну напруженість між владою острова і іспанським урядом в Мадриді з приводу того, як найкраще реагувати на сплеск прибуттів мігрантів.

Цього року на Канарські острови прибуло в цілому 16 700 мігрантів. Це зростання більш ніж на 1000% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому більше половини прибуттів цього року відбулося за останній місяць. Ланцюг островів знаходиться всього в 100 км від узбережжя Північної Африки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.