Європол попередив про шахрайство з сертифікатами з результатами тестів на COVID-19

Понеділок, 1 лютого 2021, 20:44

За інформацією Європолу, ірландська організована злочинна банда стоїть за схемою підробки результатів тесту на коронавірус для людей, які подорожують між країнами.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Bloomberg.

Європол отримав "розвідувальні дані щодо передбачуваного використання мобільного додатку організованою злочинною групою "Rathkeale Rovers", який дозволяє членам групи вручну підробляти результати тестів", - повідомили в організації.

"Поки обмеження на виїзд залишаються в силі через пандемію, дуже ймовірно, що злочинці скористаються можливістю виготовляти та продавати підроблені сертифікати з результами тестів на COVID-19", - сказано в повідомленні.

Застереження надійшло на тлі "кількох випадків" фальшивих туристичних сертифікатів, які продаються мандрівникам, заявив Європол.

Йдеться зокрема, про підробки негативних результатів тестів в аеропорту Шарля де Голля в Парижі та про шахраїв, що продають фальшиві документи у Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.