Україна в Брюсселі підписала документ, який дозволить підвищити рівень автобусних перевезень

Четвер, 11 лютого 2021, 17:51

Міністр інфраструктури Владислав Криклій у четвер в Брюсселі під час засідання Ради асоціації Україна-ЄС підписав протокол до угоди Interbus про розширення його дії на регулярні пасажирські автобусні перевезення.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Метою підписання протоколу є гармонізація умов виконання міжнародних перевезень пасажирів з країнами ЄС та країнами-членами Угоди Interbus.

Україна є учасницею Угоди Interbus, яка регулює нерегулярні автобусні перевезення, з 2013 року. 

Протокол розширює її дію також на регулярні перевезення та сприятиме подальшій адаптації національних правил до єдиних стандартів ЄС. 

Це своєю чергою матиме наслідком розвиток міжнародних регулярних і спеціальних регулярних перевезень пасажирів з ЄС та з країнами-членами Угоди Interbus, розвиток туризму та культурного обміну між учасниками Угоди шляхом забезпечення вільного пересування громадян.

Підписання протоколу дозволить підвищити рівень послуг, що надаються національними перевізниками у сфері нерегулярних перевезень пасажирів автобусами шляхом впровадження стандартних правил та процедур згідно з вимогами ЄС. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.