У Німеччині екоактивісти подали позов проти "Північного потоку-2"

Вівторок, 13 квітня 2021, 12:13

Німецька організація з захисту довкілля Deutsche Umwelthilfe (DUH) подала в адміністративний суд Гамбурга позов проти проєкту "Північний потік-2".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Zeit.

Позов спрямований проти дозволу будівельних робіт відповідальним Федеральним морським та гідрографічним агентством (BSH), як у вівторок оголосив DUH. Речник адміністративного суду підтвердив отримання позову.

Згідно з DUH, кліматичні та екологічні аргументи ігноруються при будівництві трубопроводу.

Раніше BSH відкидала заперечення DUH та Naturschutzbund Deutschland (Nabu) щодо дозволу на будівництво з середини січня. Тоді влада дозволила "Північному потоку-2" продовжувати будівництво у водах Німеччини.

Без цього дозволу "Північний потік-2" не міг прокладатися у водах Німеччини до кінця травня. Зараз його прокладають у водах Данії.

Очікується, що "Північний потік-2" транспортуватиме 55 мільярдів кубічних метрів природного газу з Росії до Німеччини. За даними проєктної компанії з початку квітня, 95% трубопроводу вже прокладено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.