Словенія дозволила в’їзд без карантину щепленим "Спутником V"

Четвер, 15 квітня 2021, 09:51

Уряд Словенії на додачу до раніше затверджених вакцин дозволив в’їзд в країну без обов’язкового карантину щепленим вакцинами "Спутник V" і Janssen.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на повідомлення уряду Словенії.

"Для перетину кордону без обов'язкового карантину на дому на додачу до препаратів Pfizer/BioNTech, Moderna, AstraZeneca додаються вакцини "Спутник V", а також Johnson&Johnson. У разі двох нових вакцин потрібен доказ щеплення проти COVID-19, не менше ніж за 21 день до в'їзду в країну ", - йдеться у повідомленні.

За наявності підтвердження вакцинації негативний тест на COVID-19 не вимагається.

Також Словенія розширила перелік категорій осіб, від яких не вимагатиме карантину і негативного ПЛР-тесту при в’їзді в країну. Зокрема, від цієї вимоги звільнили школярів старше 15 років і осіб, які їх супроводжують, людей, які здійснюють піклування у приватних господарствах чи піклуються про неповносправних членів родини.

Влада Словенії з понеділка почала пом'якшувати обмеження і скасувала комендантську годину, що діяла з жовтня минулого року. Крім того, з 12 квітня початкові школи перейшли до очної форми навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.