Росіяни вдруге заявили про домовленість щодо виробництва "Спутника" у Туреччині

Понеділок, 26 квітня 2021, 13:44

Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ) заявив про домовленість з турецькою фармкомпанією "Viscoran İlaç" щодо співпраці для виробництва у Туреччині вакцини від коронавірусу "Спутник V".

Як повідомляє "Європейська правда", таку заяву розмістили на сайті РФПІ та офіційному сайті вакцини "Спутник V".

"На цей час Viscoran İlaç здійснила необхідні дослідження для локалізації продукту і має на меті запустити виробництво в країні у найближчі місяці на кількох потужностях. У рамках домовленості з РФПІ, компанія надаватиме допомогу у налагодженні партнерства з іншими провідними фармвиробниками", - йдеться у тексті. 

Зазначається, що вже на фінальному етапі трансфер технології з CinnaGen İlaç і тривають перемовини ще з двома заводами.  

Зазначимо, схоже повідомлення РФПІ опублікував ще  у січні. Тоді у релізі зазначалося, що Фонд "підписав угоду з провідним турецьким виробником фармацевтичної продукції про виробництво вакцини Sputnik V в Туреччині і почав процес трансферу технології", але назва партнера не вказувалася.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.