У Чехії розпочали кампанію вакцинації серед безхатьків

Понеділок, 26 липня 2021, 15:32

Чеські некомерційні організації, очолювані Армією порятунку, розпочали кампанію вакцинації бездомного населення країни проти COVID-19.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

"В районі столиці є багато людей, які пройшли повз кампанії імунізації і не мають доступу до вакцинації проти COVID-19. Разом із виїзними службами ми беремо цих людей під опіку", - сказала Мілена Йонова, міський радник з питань соціальної політики та охорони здоров’я.

Місто Прага покриває витрати на вакцину для всіх бездомних людей, які не покриваються медичним страхуванням.

Оскільки бездомні люди часто переїжджають з одного місця в інше, організації використовують вакцину Johnson&Johnson, що потребує однієї дози.

За три дні понад 110 безпритульних отримали вакцину - кількість, яку організатори кампанії вважають успішною. Організації поширюють інформацію про вакцинаційні кампанії за допомогою листівок.

Окрім того, що Прага стала першопрохідцем, в інших великих містах також розпочали кампанії вакцинації бездомних людей. Мобільні бригади намагаються вакцинувати людей у ​​різних районах, включаючи притулки для бездомних, їдальні чи райони під мостами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.

Піррова перемога Трюдо: чому виграні вибори не вирішать проблем прем'єра Канади

Перемога Ліберальної партії на дострокових виборах у Канаді стала особистою поразкою її лідера та прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?