Більшість греків довіряють COVID-вакцинам попри протести

Четвер, 29 липня 2021, 14:45

Близько двох третин греків вважають, що вакцинація проти COVID-19 може перемогти пандемію і більшість виступає за обов'язкову вакцинацію певних груп, таких як медичні працівники, персонал будинків престарілих та вчителі.

Про це свідчать результати опитування грецької опитувальної компанії Alco, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Уряд Греції активно пропагує щеплення, пропонуючи грошові нагороди та інші заохочення з метою прищепити 70% з 11-мільйонного населення до осені. Наразі щеплені 47% мешканців країни.

Опитування вказує на широку довіру до вакцин проти коронавірусу, незважаючи на серію демонстрацій в центрі Афін за останні тижні, які зібрали тисячі протестувальників.

З опитаних 63% сказали, що вважають вакцини "безпечними" або "дуже безпечними", тоді як 73% висловилися за обов’язкову вакцинацію медичних працівників та персоналу будинку престарілих, щодо чого є розпорядження уряду.

Проте з тих греків, які не були вакциновані, 59% сказали, що не планують робити щеплення. З них 44% сказали, що ніщо не може змінити їх думку, а 46% сказали, що вони проти вакцин взагалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Подвійний удар по Земану: які наслідки для України матиме зміна влади у Чехії

Тиждень, що минув від парламентських виборів, повністю змінив політичні  розклади у Чехії. А можливість дострокових президентських виборів стала більш ніж реальною.

Контрнаступ Саакашвілі: чи зможе ув'язнений експрезидент перемогти грузинську владу

Таких масштабних опозиційних мітингів Грузія не бачила вже багато років. Грузинська опозиція має шанс на реванш та звільнення експрезидента Саакашвілі.

Арешт у прямому ефірі: куди заведе Молдову нове протистояння

Після тривалого затишшя до Кишинева знову повернулися гучні протести. Арешт генпрокурора дав можливість проросійській опозиції піти у контрнаступ.