Уряд Польщі планує пом'якшити обмеження для вакцинованих

Четвер, 29 липня 2021, 15:39

Уряд Польщі має намір переглянути послаблення обмежень щодо коронавірусу для тих, хто був вакцинований, і закликає тих, хто ще не отримав укол, зробити це.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Відповідно до пропозицій, ті, хто може пред'явити сертифікат про вакцинацію або негативний тест, будуть звільнені від обмежень.

Уряд також розглядає прохання деяких підприємств надати законне право відмовляти в обслуговуванні тим, хто е може довести, що був вакцинований.

Віцепрем'єр-міністр Ярослав Говін написав у Twitter, що "людям, які щеплені, потрібно дати гарантію, що на них не поширюватимуться будь-які можливі обмеження".

"Обмеження невакцинованих не є порушенням їх свободи, вони є захистом свободи решти суспільства. Ми повинні за будь-яку ціну уникати чергового карантину", - додав він.

Нагадаємо, Рада медичних експертів запропонувала уряду Польщі зобов’язати вакцинуватися від коронавірусу усіх медиків, деяких держслужбовців та працівників ресторанної сфери. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.