"Зелених" і праву AfD не допустили до виборів у двох землях Німеччині

Неділя, 1 серпня 2021, 13:41

Виборча комісія Німеччини не допустила до участі у виборах партію "Зелених" і праву "Альтернатива для Німеччини" у двох федеральних землях.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

"Зелених" не допустили в землі Саар, а AfD - в Бремені. Рішення були пов'язані з порушеннями в процесі висування кандидатів. Вони ще не остаточні і обидві сторони заявили, що оскаржуватимуть рішення.

Хоча Саар, де 0,7 мільйона жителів мають право голосу, і Бремен, де є 0,5 мільйона виборців, складають лише невелику частину з 60,4 мільйона виборців у Німеччині, ризикує вплинути на результат виборів 26 вересня.

У Саарі недопуск "зелених" стався після внутрішньої боротьби за висунення головного регіонального кандидата. В останню хвилину партія змінила свого провідного кандидата з Юбера Ульріха на Жанну Діллшнайдер. Кілька членів партії скаржилися на порушення в процесі висунення кандидатур, а регіональний адміністратор виборів заявила, що "зелені" зробили "серйозну виборчу помилку".

У Бремені регіональна виборча комісія заявила, що AfD не надала заяву про дотримання виборчого законодавства.

Нагадаємо, Німецька виборча комісія постановила, що Комуністична партія Німеччини (DKP) тимчасово не допущена до участі у виборах до федерального парламенту 26 вересня через недотримання необхідних формальностей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.