ООН збирає $600 млн для Афганістану, щоб попередити гуманітарну катастрофу

Понеділок, 13 вересня 2021, 10:29

ООН у понеділок проведе конференцію донорів у Женеві, щоб зібрати понад 600 мільйонів доларів для Афганістану для попередження гуманітарної кризи.

Про це пише агентство Reuters, повідомляє "Європейська правда".

Навіть до захоплення талібами Кабула минулого місяця половина населення країни, або 18 мільйонів людей, була залежною від допомоги.

Читайте також
Виведення військ з Афганістану не вплине на відносини з Україною - Нуланд

Та схоже, ця цифра зросте через посуху і нестачу грошей у населення та продуктів харчування, попереджають посадовці ООН і гуманітарні організації.

Женевську конференцію, яка повинна початися в другій половині дня понеділка, відвідають найвищі посадові особи ООН, а також десятки представників урядів іноземних країн, в тому числі міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас.

Всесвітня продовольча програма ООН встановила, що 93% з 1600 афганців, опитаних нею в серпні і вересні, не споживали достатньої кількості продуктів харчування, в основному тому, що не мали доступу до готівкових коштів.

Близько третини зібраних із 606 мільйонів доларів буде використано для цієї програми ООН.

"Зараз йде гонка з часом і снігом за надання життєво важливої ​​допомоги афганському народу, який її найбільше потребує", - прокоментувала заступниця регіонального директора Всесвітньої продовольчої програми Антея Вебб.

Всесвітня організація охорони здоров'я, ще одне агентство ООН, завдяки зібраним коштам прагне підтримати сотні медичних установ, яким загрожує закриття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.