В МЗС назвали топ-10 країн, ковідні правила в’їзду до яких найчастіше шукають українці

Понеділок, 13 вересня 2021, 11:25

У Міністерстві закордонних справ України назвали топ-10 найпопулярніших країн, щодо яких українці шукають інформацію про умови в'їзду у період поширення коронавірусу.

Як пише "Європейська правда", про це повідомила пресслужба МЗС, наводячи дані переглядів інтерактивної мапи Tripadvisor, де українські дипломати регулярно оновлюють правила в’їзду до тієї чи іншої країни в умовах епідемії.

Найчастіше переглядають умови в’їзду до Польщі, Італії, Іспанії, Туреччини, Греції, Німеччини, Чехії, Франції, Португалії та Кіпру.

Зазначається, що всього інтерактивною мапою з моменту запуску скористались понад 10 млн разів. 

Про те, на яких умовах та з якими вакцинами нині впускають громадян України у різні країни Європи - читайте детальніше у статті ЄвроПравди Нові умови в’їзду до Європи: що змінила осінь-2021.

Нагадаємо, минулого тижня ЄС виключив Албанію, Сербію, Вірменію та ще кілька країн зі списку тих, громадяни яких можуть подорожувати до країн блоку без додаткових обмежень, пов’язаних з коронавірусом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.