У Данії дозволять створювати "зони нульових викидів" у містах

Вівторок, 14 вересня 2021, 10:46

У Данії уряд та партії, які його підтримують, досягли угоди щодо низки кліматичних питань. Серед іншого, містам хочуть дозволити створювати "зони нульових викидів".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DR.

Муніципалітетам нададуть право визначати зони міста, куди не впускатимуть машини з двигуном внутрішнього згоряння - крім деяких винятків, за наявності "легітимних причин".

Читайте також
У Австрії електромобілі й гібриди вперше склали більшість серед авто, зареєстрованих за місяць

Також міста зможуть посилити вимоги до автомобілів - наприклад, щоб у певні зони не могли заїздити авто на дизелі без фільтра, що уловлює дрібнодисперсні частки.

Крім того, місцевій владі буде надано можливість заборонити використання камінів чи печей на дровах, якщо у даній місцевості є інші варіанти для опалення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.