Литовські прикордонники показали відео, як Білорусь змушує мігрантів переходити кордон з ЄС

Четвер, 2 вересня 2021, 10:47

Служба охорони держкордону Литви опублікувала відеозапис, на якому, за їхніми словами, білоруські прикордонники силою примушують мігрантів переходити кордон Литви. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на LRT.

"Білоруські пропагандисти постійно розповідають вигадки про насильство литовських прикордонників та нелюдське поводження з мігрантами, але мовчать, що грубу силу на кордоні застосовують білоруські силовики", - зазначають у коментарі до відео. 

На відеозаписі можна бачити, як силовики щитами виштовхують групу мігрантів, примушуючи їх йти у напрямку литовських прикордонників. 

Зазначається, що ці 13 людей перед тим кілька днів провели між двох сторін і хотіли повернутись у Білорусь та вирушити назад у свою країну. У повідомленні зазначають, що на територію Литви їх так і не впустили, але регулярно приносили їжу і воду. 

"Зараз ця група мігрантів - у Білорусі, і, сподіваємось, вони скоро повернуться додому", - додають у повідомленні.

В середині серпня МВС Литви заявило про провокацію з боку Мінська, коли 12 білоруських прикордонників незаконно перетнули литовський кордон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.