Туристична і ресторанна індустрія Болгарії погрожують протестами через "зелені перепустки"

Понеділок, 25 жовтня 2021, 14:16

Туристична і ресторанна індустрія Болгарії пригрозили почати національні протести, якщо уряд не внесе поправки у правила видачі "зеленої перепустки", щоб тести на антитіла COVID-19 могли бути юридично визнані для отримання сертифіката.

Про це пише Euractiv, повідомляє "Європейська правда".

"Якщо наші вимоги не будуть виконані, ми почнемо акції протесту у всіх містах в середу. Ми хочемо підтримати введення "зеленої перепустки" як єдиної альтернативи повної ізоляції, але не в тому вигляді, в якому вона діє зараз", - заявили найбільші організації туристичних і ресторанних компаній.

Влада Болгарії видає річний сертифікат всім, хто перехворів на COVID-19, здавши при цьому ПЛР-тести і тестування на антигени. Сертифікат також видається відразу після отримання першої дози вакцини.

Офіційно близько 470 000 болгар вилікувалися від COVID-19, але повідомляється, що принаймні один мільйон болгар перенесли COVID-19, але не пройшли тестування.

Індустрія туризму хоче, щоб вся державна і муніципальна адміністрація була включена в систему "зелених перепусток". "Як найбільший роботодавець держава повинна подавати приклад, і ефект обов'язково буде позитивним", - йдеться в позиції галузі.

Нині державна адміністрація, школи і дитячі сади виключені з правил видачі "зеленого сертифіката".

Згідно з новими правилами, які почали діяти минулого тижня, доступ в бари, тренажерні зали, готелі та інші закриті громадські місця буде дозволений тільки людям, у яких є "зелений сертифікат", що засвідчує вакцинацію, негативний тест чи те, що людина вилікувалась від вірусу.

Тільки 24% дорослих вакциновані в Болгарії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.