У Швеції третьою дозою вакцинуватимуть літніх людей і медперсонал

Середа, 27 жовтня 2021, 17:30

Швеція оголосила в середу, що запропонує бустерну дозу вакцини людям 65 років і старше, а також медичним працівникам і персоналу будинків престарілих.

Про це, як повідомляє "Європейська правда", пише AP.

Міністр соціальних справ Лена Халленгрен заявила, що 1,5 мільйона шведів отримають бустерну дозу через шість місяців після другої дози. Йохан Карлсон, голова Агентства громадського здоров'я Швеції, додав, що зрештою всім у віці від 16 років запропонують додаткову дозу.

Швеція свого часу не закривала економіку, покладаючись на почуття громадянського обов’язку, щоб контролювати зараження. У вівторок країна повідомила про те, що смертність від хвороби перевищила 15 000.

У сусідній Данії третю дозу вакцини від коронавірусу запропонували людям похилого віку, персоналу медичних закладів і будинків престарілих, а також людям, які особливо схильні до ризику важкого перебігу хвороби і смерті.

Норвегія рекомендує жителям віком 65 років і старше отримувати бустерну дозу принаймні через шість місяців після другого щеплення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.