Папа Римський перед кліматичним самітом закликав світових лідерів до рішучих дій

П'ятниця, 29 жовтня 2021, 10:33

Папа Римський Франциск у своєму зверненні перед кліматичним самітом у Глазго закликав світових лідерів подбати про ефективні кроки у відповідь на ситуацію з довкіллям і дати "конкретну надію" наступним поколінням.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє BBC.

Папа згадав також інші виклики, як триваюча пандемія та економічні труднощі, і закликав лідерів відреагувати на них рішучими рішеннями, щоб не втрачати можливості, які ці виклики створили.

"На ці кризи можна відреагувати відступом до ізоляціонізму, протекціонізму та експлуатації… Але з іншого боку, ми можемо побачити у них справжній шанс на зміни", - зазначив понтифік.

Він закликав відновити почуття спільної відповідальності за долю світу, зазначивши, що " кожен, ким би не був, може зробити свій внесок у реагування на безпрецедентну загрозу зміни клімату і руйнування нашого спільного дому". 

Папа Римський має зустрітися з президентом США Джо Байденом у Ватикані. Байден наразі вже прибув до Риму на саміт G20. 

Як відомо, 31 жовтня у Глазго розпочнеться 26-та Конференція сторін Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату – COP26.

Читайте також статтю зі спецпроєкту: Кліматичні переговори в Глазго: що озвучать країни та чого очікувати від України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?