Британія з 11 жовтня почне визнавати українські документи про вакцинацію

П'ятниця, 8 жовтня 2021, 14:32

Уряд Великої Британії 11 жовтня додасть Україну до переліку країн, чиї документи про вакцинацію він визнає.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на оновлений перелік країн, чиї документи про вакцинацію визнаються Британією.

"Україна буде додана до цього переліку країн та територій із затвердженим підтвердженням вакцинації о 4 ранку понеділка, 11 жовтня. Якщо ви прибули до Англії до цієї дати, то повинні дотримуватись правил для людей, які ще не повністю вакциновані. Якщо ви прибудете після цього, то можете скористатися сертифікатом, щоб підтвердити свій статус вакцинації", - йдеться у повідомленні.

Це означає, що українці зможуть їздити до Англії без дотримання карантину.

Шотландія, Вельс та Північна Ірландія можуть встановлювати власні вимоги до мандрівників.

Подорожуючі мають завершити курс вакцинації принаймні за два тижні до прибуття в Англію однією з затверджених у країні вакцин: Oxford / AstraZeneca, Pfizer / BioNTech, Moderna, Janssen.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.