Британія пояснила екстрену заборону польотів з 6 країн через новий штам 

П'ятниця, 26 листопада 2021, 09:59

Велика Британія заявила, що нещодавно виявлений варіант коронавірусу, який поширюється у Південно-Африканській республіці, є "найбільш значущим" із усіх виявлених.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в публікації агентства Reuters.

Через виявлений штам Британія заборонила польоти з ПАР, Намібії, Ботсвани, Зімбабве, Лесото та Есватіні. Відстоюючи заборону, міністр транспорту Грант Шаппс сказав, що коронавірус навчив вживати негайних дій. 

Читайте також
Лондон: протести антивакцинаторів завершилися нападом на поліцію та арештами

Агентство з безпеки охорони здоров'я Британії оголосило, що виявлений у ПАР варіант B.1.1.529 має спайковий білок, який суттєво відрізняється від того, що міститься у вихідному коронавірусі, на якому засновані вакцини проти COVID-19.

"Як описали вчені, це найбільш значущий варіант, з яким вони зіткнулися на сьогодні у своїх дослідженнях", - сказав Шаппс Sky News.

Офіційні особи повідомили уряду про необхідність діяти швидко і на випередження у разі підтвердження побоювань щодо впливу нового штаму - навіть якщо для отримання всієї необхідної інформації про його характеристики можуть знадобитися тижні.

Як повідомлялося, Всесвітня організація охорони здоров'я скликала екстрену нараду для обговорення нового варіанта COVID-19 B.1.1.529.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.