Тисячі людей протестували у Празі проти обов’язкової вакцинації

відео
Понеділок, 10 січня 2022, 09:36

Тисячі людей вийшли на протест в неділю у Празі, виступаючи проти обов'язкової вакцинації від COVID-19 для певних груп населення та професій.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише агентство АР.

Протестувальники зібралися на Вацлавській площі в центрі Праги. Вони ставили під сумнів ефективність нинішніх вакцин та виступали проти вакцинації дітей. Люди йшли маршем столицею, скандуючи "Свобода, свобода".

Протест у Празі відбувся вслід за аналогічними, але меншими демонстраціями у кількох чеських містах у суботу.

На початку грудня попередній уряд країни випустив розпорядження, згідно з яким вакцинація має стати обов'язковою для осіб віком 60 років і старших, а також для медичного персоналу, поліцейських, пожежників та студентів-медиків.

Наказ повинен набути чинності в березні, але він все ще може бути скасований.

У Чехії працівниць центру вакцинації запідозрили у підробці десятків ковід-сертифікатів

Пізніше у грудні адміністрацію прем'єр-міністра Андрея Бабіша змінив новий уряд, сформований п'ятьма партіями, які перемогли на парламентських виборах у жовтні.

Новий уряд виступив проти обов'язкової вакцинації людей похилого віку і був готовий скасувати її. Водночас нова адміністрація не виключила, що для деяких груп вакцинація все ще може бути обов'язковою - залежно від розвитку пандемії. 

Уряд має оголосити про своє рішення до середини лютого.

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.