У Греції починають штрафувати невакцинованих старше 60 років

Понеділок, 17 січня 2022, 10:09

У Греції люди віком від 60 років, які ще не були вакциновані від коронавірусу, з понеділка почнуть отримувати щомісячний штраф у розмірі 100 євро.

Про це пише Euractiv, повідомляє "Європейська правда".

Проте уряд виключив сценарій поширення обов'язкової вакцинації інші вікові групи.

З моменту оголошення штрафів 90% громадян старше 60 років щеплені або записалися на прийом, проте ще 10% громадян не зробили щеплення.

Уряд вирішив зробити вакцинацію обов'язковою для громадян віком від 60 років, оскільки вони вважаються вразливою групою. Дев'ять із десяти смертей від COVID припадає на громадян старше 60 років, семеро з десяти пацієнтів в інтенсивній терапії старше 60 років та вісім із десяти пацієнтів не вакциновані.

Прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс заявив, що поширення обов'язкової вакцинації на осіб молодших 60 років не розглядається принаймні на даний момент.

У неділю в Греції було зареєстровано 10 783 нових випадків, 95 смертей та 680 осіб у відділеннях інтенсивної терапії. Серед хворих у реанімаціях 81,47% не щеплені.

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"