США мають намір виділити  $ 2.75 млрд на гуманітарні служби в Україні і Польщі

Субота, 5 березня 2022, 14:45

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив у суботу в Жешуві, що адміністрація президента Джо Байдена має намір пожертвувати 2,75 мільярда доларів на підтримку гуманітарних служб в Україні та Польщі.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє RMF24.

Блінкен зустрівся з прем'єр-міністром Матеушем Моравецьким і главою польської дипломатії Збігнєвом Рау.

"Ми говорили про жорсткі санкції, тобто про те, щоб не було банків, які б не були виключені з системи SWIFT, щоб заморожування активів було якомога ширшим", – повідомив прем’єр-міністр після зустрічі з Блінкеном.

Держсекретар США зазначив, що такі цінності, як свобода, мир і безпека сьогодні знаходяться під особливою загрозою.

"Поляки знають, наскільки важливо захищати свободу, як і американці, тому ми будемо триматися разом із підтримкою України проти навмисного, незаконного та неспровокованого вторгнення", сказав Блінкен.

Моравецький зазначив, що зустріч з Блінкеном стосувалась поточної ситуації в Україні і посилення східного флангу – посилення присутності американських військ, військ НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?