Німеччина проти планів ЄС заборонити нові авто з двигунами внутрішнього згоряння з 2035 року

Середа, 22 червня 2022, 11:54

Уряд Німеччини не погоджується з планами Єврокомісії зовсім заборонити продаж нових автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння після 2035 року.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Reuters.

Сподіваючись  до 2030 року досягти цілі про зниження викидів парникових газів на 55% від рівня 1990 року, Єврокомісія запропонувала до 2035 року вийти на 100% скорочення викидів від нових авто. Відтак це означає заборону продажу традиційних нових автомобілів після цієї дати. 

Європарламентарі раніше цього місяця підтримали ідею і попереду - переговори з країнами-членами про фінальну версію тексту. 

Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер заявив, що ФРН не готова піти на такий крок. Водночас він сказав, що країна все одно буде провідним ринком для електромобілів. 

Як повідомлялося, також Єврокомісія готує проєкт щодо збереження та відновлення природного стану довкілля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".