Прем’єрка Швеції підтвердила підтримку України перед самітом ЄС щодо кандидатства

Середа, 22 червня 2022, 15:51

Прем’єр-міністр Швеції Магдалена Андерссон у розмові з президентом Володимиром Зеленським підтвердила підтримку України напередодні саміту ЄС.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Обговорив європерспективи України з прем’єр-міністром Швеції Магдаленою Андерссон. Отримав підтвердження підтримки Швецією нашої держави на саміті ЄС. Вдячний Швеції за намір долучитися до відбудови України. Запросив пані прем'єр-міністра відвідати Україну", - написав Зеленський у Twitter.

Як повідомлялося, згідно з проєктом рішення лідери ЄС на саміті в у Брюсселі 23-24 червня схвалять рекомендацію Європейської комісії щодо надання Україні та Молдові статусу кандидата на вступ в Європейський Союз. 

17 червня Єврокомісія оприлюднила висновки за заявками на вступ до ЄС УкраїниМолдови та Грузії, рекомендувавши надати першим двом статус кандидата. 

Водночас для України прописали сім вимог, які вона має виконати, щоб не втратити новий статус і просуватися до наступного етапу процедури.

Детальніше про це - у відеопоясненні ЄвроПравди, а також у статті Кандидат авансом: 7 вимог, які має виконати Україна, щоб ЄС не скасував її новий статус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.