Кулеба про початок переговорів про вступ на Західних Балканах: ЄС знову виявив своє лідерство

Вівторок, 19 липня 2022, 16:05

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав рішення Європейського Союзу почати переговори про вступ із Албанією та Північною Македонією.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Вітаю рішення розпочати переговори про вступ до ЄС із Албанією і Північною Македонією. Історичне і заслужене (рішення), шановні колеги Ольта Джачка та Буяр Османі. Європейський Союз іще раз доводить, що має сили, щоб лідирувати, створювати нові можливості та формувати майбутнє Європи", – написав Кулеба у Twitter.

У понеділок Рада Європейського Союзу ухвалила рішення розпочати переговори з Албанією і Північною Македонією про вступ до ЄС. А у вівторок Албанія та Північна Македонія відкрили переговори про вступ із Європейським Союзом.

Раніше парламент Північної Македонії ухвалив укладену за посередництвом Франції угоду, спрямовану на врегулювання суперечки з Болгарією та розблокування шляху до давно назрілих переговорів про членство в ЄС.

Читайте також: Поступки заради членства: якою ціною Північна Македонія відновила рух до ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.