Французькі залізничники страйком домоглися підвищення зарплат

Четвер, 7 липня 2022, 10:48

У середу, 6 липня, працівники французької Національної компанії залізниць SNCF застрайкували, вимагаючи підвищення зарплат в умовах високої інфляції та падіння купівельної спроможності. 

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє RFI.

Рух поїздів був ускладнений по всіх внутрішніх лініях країни. 

Уряд Норвегії втрутився, щоб припинити страйк працівників на родовищах нафти і газу

До страйку закликали чотири провідні профспілки галузі. Від дирекції національного оператора залізниць вони вимагали загального підвищення заробітної плати в компанії, а також збільшення премій та різних компенсацій в умовах інфляції, що різко зростає.

Ініціатори страйку зазначили, що у компанії SNCF загального підвищення заробітної плати не було вже вісім років. Профспілки стверджують, що купівельна спроможність французьких залізничників скоротилася на 15%.

У середу компанія SNCF скасувала значну кількість поїздів TVG на високошвидкісних лініях. Рух було скорочено на 20-25%. На міжміські лінії вийшла лише третина пасажирських поїздів. У регіоні Парижа скасували половину приміських поїздів.

Після переговорів між профспілками та дирекцією SNCF було оголошено про загальне підвищення зарплат у компанії в середньому на 1,4%.

Також залізничники домоглися одноразової премії у 400 євро та доплати до відпускних у 100 євро. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.