Королівська сім’я Данії припиняє співпрацю з відомим виробником взуття через його роботу в РФ

Четвер, 7 липня 2022, 18:49

Данський виробник взуття Ecco на тлі критики через продовження роботи в Росії у середу оголосив, що позбудеться статусу постачальника для королівської сім’ї, який обіймав понад 30 років.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на данський телеканал TV2.

Статус постачальника для королівської сім’ї Ecco мав з квітня 1991 року. Тепер він автоматично завершиться у квітні 2023 року.

У заяві Ecco повідомив, що "взяв до відома" рішення королівської сім’ї Данії та не має подальших коментарів. Не наводиться і причини, з якої було ухвалене таке рішення.

Проте зазначимо, що в останні тижні Ecco критикували через відмову припинити роботу в Росії на тлі її повномасштабної агресії проти України.

Виконавчий директор бренду Панос Митарос раніше заявляв, що в Росії працює 200 крамниць Ecco з понад 1800 працівниками, і задля турботи про них компанія не може вийти з російського ринку. У травні також стало відомо, що Ecco заробив у Росії 103 мільйони крон (майже 14 мільйонів євро).

Через продовження роботи в Росії кілька данських дилерів уже відмовилися співпрацювати з Ecco.

Статус королівського постачальника у Данії королівська сім’я надає на власний розсуд. Він діє протягом п’яти років і може поновлюватися. Ключовий критерій для збереження статусу – це подальше використання товарів бренду членами королівської родини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.