Вдома у Байдена знайшли ще партію документів з грифом "таємно"

Неділя, 22 січня 2023, 08:21

Слідчі ФБР знайшли ще партію документів з грифом "таємно" за підсумками обшуку у будинку президента США Джо Байдена у Вілмінгтоні, що у штаті Делавер. 

Про це повідомляє CNN, пише "Європейська правда".

Особистий юрист президента Боб Бауер зазначив, що обшук відбувався у п’ятницю 20 січня і тривав близько 13 годин. "Міністерство юстиції забрало матеріали, які вважало такими, що підпадають під розслідування, включно із шістьома об’єктами, що складаються з документів з грифом та дотичних матеріалів. Деякі з них - з часів роботи президента у Сенаті, деякі - з часів, коли він обіймав посаду віцепрезидента. Мін’юст також забрав для подальшого дослідження записки від руки, з часів віцепрезидентства", - деталізував він. 

Обшук відбувався за згоди юристів президента та за їхньої присутності. Бауер додав, що про факт обшуку у Мін’юсті попросили не повідомляти заздалегідь.

Нагляд за процесом здійснював прокурор Джон Лауш, якому доручили початкове ведення розслідування. Призначений для цього розслідування спецпрокурор Роберт Гур ще завершує підготовку до початку роботи на цій посаді.

Як повідомлялось, юристи з Білого дому виявили у домівці Джо Байдена у Делавері ще одну партію документів з грифом "таємно", на додачу до старих документів, знайдених в аналітичному центрі команди Байдена у Вашингтоні. Про документи сповістили міністерство юстиції та передали їх у розпорядження відомства.

Про документи, знайдені в Байдена, ЄвроПравда детально розповідала у статті: Гаражні таємниці Байдена: які наслідки матиме скандал, в який потрапив президент США.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: