Олександр Балдинюк

президент асоціації "Укркондпром"
Всі публікації автора
Конфлікт на користь РФ: чому Україна втрачає білоруський ринок
Проблеми українського експорту на ринку Білорусі були викликані не політичними санкціями, а преференціями вітчизняним автовиробникам.
Небезпечна лише для українців? Чому ЄС не забороняє пальмову олію
Пересічний українець споживає 3,1 кг пальмової олії на рік. Втім, у ЄС цей показник набагато вищий – в середньому 5,4 кг на одну людину. А в найбільш розвинених країнах він ще більший – у Німеччині, Данії, Швеції цей показник складає близько 14 кг/рік.
Шоколадна "зрада": правда та міфи навколо регулювання якості української кондитерки
1 січня Мінагрополітики продовжило дію перехідного періоду щодо вимог до продуктів з какао та шоколаду. Це рішення часто трактується як небажання українських кондитерів переходити на європейські стандарти. Спробуємо розібратися, чи відповідають ці побоювання дійсності.
Транзит в обхід РФ: як Україна виявилася не готова відповісти на торговельну агресію Кремля
Україна виявилася не готовою до нового інструменту агресії з боку РФ. Альтернативний транзит існує, та назвати його ефективним неможливо... Має бути підхід, як до військової техніки: в мирний час вона стоїть у боксах, але витрати на неї не є марними...
Росія йде на загострення транзитного конфлікту. Слово – за Україною
Головна причина блокування українських вантажів на території Росії полягає не в особливостях митного чи санітарного регулювання в Євразійському економічному союзі. Транзит є чітко продуманою частиною російської агресії проти України.