Марія Коваль-Гончар

експертка програми Європейських студій Ради зовнішньої політики «Українська призма», проектна координаторка представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні
Всі публікації автора
65 млрд євро для громадян і бізнесів: як Німеччина опирається енергетичній агресії РФ
Вартість узгоджених заходів складає 65 млрд євро. Зима 2023 року нестиме проблеми для Німеччини та для всієї Європи, ніхто вже не має сумніву...
Краще пізно, аніж ніколи: як Німеччина змінює свою позицію щодо зброї для України
Настрої у Німеччині стали справді переломними. Є всі підстави вважати, що нарешті зрушила "з мертвої точки" передача Україні важкого озброєння.
Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії
Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.
Німеччина в очікуванні нової коаліції: про що вже домовилися і про що дискутують партії
Учасники коаліційних переговорів вже погодили спільний 12-сторінковий документ із першими домовленостями. Частина з них безпосередньо стосується України.
Українське питання у німецьких виборах: чого очікувати Києву від нової коаліції
Якою буде позиція Німеччини щодо України? Чи не означатиме відхід Ангели Меркель від великої політики кінець європейської єдності щодо Києва?
Знайомство з наступником: що приніс візит Зеленського до Берліна
Останній візит українського президента до канцлерки Меркель. І, можливо, ледь не остання спроба порозумітися з Німеччиною щодо Nord Stream-2.