Колонки

Європейське майбутнє для України: чому ЄС має піти назустріч Києву
Відмова Україні у наданні статусу кандидата в члени ЄС означає забезпечення Путіну ще однієї етапної перемоги.
Робота над помилками: як має змінитися Євросоюз через війну в Україні
Про яку відповідь можна взагалі говорити, коли українці воюють за своє право бути європейцями? Чи можна сказати їм: "Ні, вибачте, поверніться пізніше"?
П’ять аргументів на користь розширення: чому ЄС не повинен відмовити Україні
Надання Києву перспективи членства в ЄС стане відповіддю на масовану атаку Путіна на життя, батьківщину та ідентичність українців.
Боляче, проте недостатньо: яким буде ефект нафтового ембарго для РФ
Нарешті санкції призведуть до швидких та відчутних втрат для РФ – її збитки складатимуть щомісяця від $3 млрд до $4,5 млрд.
Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку
Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.
Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз
ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.
Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі
Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.
Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям
Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.
Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС
Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?
Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні
Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.
Якої допомоги ЄС потребує Україна, щоб зберегти свій експорт
Російські атаки все частіше спрямовані на транспортну інфраструктуру. Як наслідок, до ЄС не можуть виїхати тисячі вагонів та вантажівок з зерном та металом.
Як "проєвропейська" команда Медведчука повертається до справ у Чернівцях. І не лише?
Немає жодних сумнівів у тому, що медведчуківські "консерви" ще не раз намагатимуться відбілити репутацію через "європейські" заходи.
"Рятівне коло" для експорту: що може змінити лібералізація торгівлі з ЄС
ЄС готовий піти на безпрецедентну лібералізацію доступу українських товарів до свого ринку. Що це означає для України та які ризики тут можливі?
Ніколи знову? Що має зробити Німеччина, щоб не зрадити своє гасло
"Ніколи знову!" означає не тільки виступати проти свастики. Це означає боротися всіма можливими засобами проти масових вбивств, геноциду, воєнних злочинів і звірств.
Три вимоги до ООН: як позбавити агресора права на безкарність
Україна вимагає чітких дій від міжнародної спільноти: позбавити РФ права вето в Раді Безпеки ООН та реформувати її діяльність, а також призупинити членство Росії в ООН.
Приготуватися до неминучого: чому Захід має вже зараз обговорювати розпад РФ
Розпад Росії стає неминучим, і якщо Захід не буде до цього готовий, наслідки стануть трагічними.
Змусити Росію платити за руйнування: які проблеми доведеться долати Україні
Як Україні отримати відшкодування від РФ за збитки, спричинені війною? І до яких складнощів вже зараз треба бути готовими?
Перевірка домашньої роботи: як прискорити членство України у ЄС
Досвід України буде не схожий на досвід інших країн-кандидатів чи нових членів ЄС. Яким може бути наш подальший шлях до ЄС та чи можливо його прискорити?
НАТО має діяти зараз, або зіткнеться з жахливими наслідками пізніше
Треба усвідомлювати, що Росія зрозуміла: вона не виграє звичайну війну проти України. Але Путін вважає США і НАТО головними ворогами Росії...
Попри російську заборону: як Азербайджан змінює своє ставлення до війни в Україні
Росія масово блокує на своїй території роботу західних ЗМІ. Проте цього разу під заборону потрапили і провідні медіа Азербайджану.