"Східне партнерство" не спрямоване на шкоду Росії - Меркель

Четвер, 12 червня 2014, 13:06

Ангела Меркель заявляє, що програма "Східне партнерство" для України, Молдови та Грузії не спрямована проти Росії.

"Створення хороших відносин з ЄС передбачає хороші відносини з Росією", - сказала Меркель 11 червня на традиційному прийом для дипломатичного корпусу, передає Deutche Welle.

Важливим стимулом програми "Східне партнерство" для України, на думку Меркель, стосується найперше на важливості проведення реформ, але вони можливі лише після припинення збройного конфлікту на Сході України, сказала Меркель. Одночасно Канцлер закликала Москву сприяти стабілізації ситуації в Україні, повідомляє Reuters.

"Ми всі хочемо, щоб там припинилася стрілянина. Тільки після цього новий український президент зможе зосередитися на проведенні необхідних реформ", - сказала Меркель.

Канцлер ФРН також наголосила, що слід зберегти територіальну цілісність України та запевнила Президента України Петра Порошенка допомогу Німеччини, особливо в економічному розвитку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.