Генсек НАТО засмучений з приводу подій на Сході України

П'ятниця, 13 червня 2014, 17:14

Генеральний секретар НАТО Андрес Фог Расмуссен засмучений з приводу останніх подій на Сході України, і далі закликає Росію вивести свої війська подалі від кордону з Україною, йдеться в повідомленні поширеним прес-службою НАТО.

На даний момент у військовому Альянсі перевіряють достовірність інформації, що "саме російські танки перейшли кордон України" і "якщо це справдиться, тоді це може спровокувати серйозну кризу в східній Україні", - йдеться в повідомленні.

Однак це не заважає Генсеку НАТО в черговий раз закликати Росію припинити направляти свої війська в Україну.

"Я продовжую закликати Росію відкликати свої війська та військових від кордонів з Україною та вплинути на сепаратистів, які вже діють на теренах Східної України скласти зброю", - сказав Расмуссен.

Як відомо, українські силовики офіційно заявили, що 12 червня кілька колон російської військової техніки, зокрема такни, перетнули кордон та направились до Донецька. Танки також помітили в Горлівці.

Генсек НАТО зокрема нагадав Росії, що вона повинна дотримуватись "Женевських зобов’язань" і співпрацювати з урядом України для деескалації конфлікту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.