Мартін Шульц очолив групу соціалістів у ЄП

Середа, 18 червня 2014, 13:07

Вибори нового президента відбудуться 1 липня. 

Висунутий європейськими соціалістами на посаду президента Європейської комісії відомий німецький політик та екс-президент Європарламенту Мартін Шульц обраний лідером групи соціалістів та демократів у Європейському парламенту, у зв’язку з чим залишив посаду президента ЄП, передає УНІАН.

Рішення про обрання Шульца лідером політичної групи було ухвалене сьогодні у Брюсселі.Тимчасово Європарламент очолила перший віце-президент Джанні Піттелла, який це підтвердив на своїй сторінці у Facebook.

Вибори нового президента ЄП відбудуться 1 липня у Страсбурзі під час інавгураційної сесії за участю нового складу парламенту. Вибори до Європарламенту відбулися наприкінці травня.

Шульц відомий своєю активною позицією щодо України. Саме він був ініціатором створення місії наглядачів ЄП у складі екс-президента Польщі Александра Кваснєвського та екс-президента ЄП Пета Кокса, зокрема у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.