Єврокомісія обговорила підписання економічної частини Угоди про асоціацію з Україною та газове питання

Середа, 18 червня 2014, 13:32

Європейська комісія 18 червня на засіданні обговорила майбутнє підписання економічної частини Угоди про асоціацію та газовий спір між Києвом та Москвою.

Про це на брифінгу повідомила представник Європейської комісії Піа Аренкілде Хансен, повідомляє УНІАН.

„Під час засідання члени Комісії обмінялися думками щодо підписання ряду угод, зокрема, завершення підписання Угоди про асоціацію з Україною, адже політична частина вже підписана, та підписання угод з Грузією та Молдовою, яке відбудеться 27 червня", - повідомила вона.

За словами Хансен, присутній на засіданні європейський комісар з енергетичних питань Гюнтер Еттінгер також проінформував про нещодавні події у газовому спорі між Україною та Росією.

"Комісар проінформував Комісію щодо його переговорів, з цього приводу відбувся обмін думками. Переговори продовжуються, і комісар Еттінгер допомагає знайти рішення між Україною та Росією з питань постачання газу", - додала Хансен.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.