Україна презентує мирний план президента на засіданні Ради ЄС - Порошенко

Четвер, 19 червня 2014, 15:51

Україна презентує мирний план президента з урегулювання ситуації на сході країни на засіданні Ради ЄС на рівні глав МЗС у Люксембурзі 23 червня, повідомив глава держави Петро Порошенко, повідомляє Інтерфакс.

"23 червня я думаю, що вас будуть чекати в Люксембурзі на засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС, де ми будемо представляти мирний план України", - сказав Порошенко під час представлення нового міністра закордонних справ Павла Клімкіна в четвер.

Нагадаємо, що в понеділок, 23 червня, в Люксембурзі засідатиме Рада ЄС з питань закордонних справ, на якому буде розглянута можливість переходу до третьої фази санкцій проти Російської Федерації.

Однак, як уже повідомлялося раніше, в ЄС немає єдиної позиції щодо цього рішення, а тому таке рішення прийнято, швидше за все, не буде, повідомило дипломатичне джерело кореспонденту УНІАН.

"Швидше за все, ЄС не піде на те, щоб прийняти рішення щодо третього етапу санкцій щодо Росії. Тим більше, що й на недавньому засіданні на рівні послів цьому питанню не було присвячено багато часу. А це означає, що він не готовий для повноцінного розгляду ", - зазначив дипломат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.