В Німеччині оштрафували ковбасників на 338 млн євро за картельну змову

Вівторок, 15 липня 2014, 17:52

Федеральне картельне відомство Німеччини у вівторок оштрафувало цілий ряд виробників ковбас на 338 млн євро.

Штрафи накладені на 21 компанію і 33 осіб, які брали участь у картельній змові, передає Інтерфакс із посиланням на Associated Press.

У числі тих, хто зазнав стягнення, виявилася німецька "дочка" Nestle під назвою Herta, а також компанії Meica, Boeklunder і Wiesenhof, які Financial Times (FT) назвала найбільш відомими та успішними в цьому сегменті в Німеччині.

Найбільший виробник ковбас і сосисок Німеччини Zur-Muhlen-Gruppe, що володіє брендами Boklunder і Konecke, планує оскаржити стягнення в суді.

За даними антимонопольного регулятора, виробники ковбас вступили в змову 2003 року, встановлюючи завищені ціни і погоджуючи цінові діапазони низки товарів. Їхня перша зустріч пройшла в гамбурзькому готелі Hotel Atlantic, і тому група отримала назву "Атлантичного гуртка".

Про порушення владі повідомив анонімний інформатор. В ході слідства 11 компаній визнали факт порушення і висловили готовність співпрацювати з владою, що призвело до зниження накладених на них штрафів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.