Великобританія припиняє продавати зброю Росії

Понеділок, 21 липня 2014, 17:10

Великобританія припинила дію ліцензій на постачання зброї, її компонентів та продукції подвійного призначення до Росії через ситуацію на сході України.

Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на відповідний документ британського уряду.

Зокрема, кабмін Британії переглядає економічне співробітництво з РФ, призупинивши "всі наявні ліцензії та заявки на поставку Росії озброєнь, всі ліцензії на постачання продукції подвійного призначення для російських збройних сил і федеральних відомств, експортні ліцензії для поставок у треті країни, якщо існує ризик того, що кінцева продукція, що поставляється до Росії, буде використана проти України", уточнюється в документі.

Уряд також зазначає, що на даний момент скасовано всі візити на вищому рівні, зустрічі економічних делегацій. Призупинена військова співпраця Росії та Великобританії.

"Рішення про подальші дипломатичних кроках буде прийматися в узгодженні з країнами-членами G7 і Євросоюзу", - пояснюється в документі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.